Archives

Šokoladinis muilas

Muilai-Šokoladinis.jpg-nggid0237-ngg0dyn-300x169x100-00f0w010c010r110f110r010t010

Tai prabangus drėkinantis, maitinantis ir lyginantis odą muilas  kasdienei  priežiūrai.

Kakavos sviestas, yra natūralus odos minkštintojas ir drėkintojas. Odos apsaugai ir priežiūrai labiausiai tinka juodas šokoladas, kakava ir kakavinis sviestas. Atsipalaiduokite ir pasimėgaukite natūraliu muilu pasinerdami į šokolado magiją!

Alyvuogių aliejus – skystas auksas. Natūralus kokoso ir palmių aliejus turtingas vitaminų, antioksidantų mineralų. Drėkina, maitina ir lygina odą.  Kakava turtinga ląsteliena ir vitaminais, ypač foline rūgštimi (vitaminu В9). Jau kelis tūkstančius metų ricinos aliejus garbinamas dėl savo gydomųjų savybių. Jis puikiai traukia iš odos nešvarumus, minkština ir drėkina odą, tuo pačiu suteikdamas jai švelnumo ir lygumo. 

Sudėtis: Distiliuotas vanduo, nerafinuotas palmių aliejus, nerafinuotas kokosų aliejus,  nerafinuotas pirmo spaudimo alyvuogių aliejus, ricinos aliejus, natrio hidroksidas , kakavos sviestas, kakava, cinamonas, gvazdikėlių, cinamono,  bergamotės  eteriniai aliejai.

Ingredients (INCI): Aqua, Elaeis Guineensis, Cocos Nucifera, Olea Europaea, Ricinus Communis Seed Oil, Theobroma cacao, Sodium Hydroxide, cacao, сinnamonum, Essentials Oils.

Galiojimo laikas 12 mėnesių.  100g

Kontraindikacijos: individualus kai kurių aliejų ar kitų komponentų netoleravimas.

1.90 €

Muilas su šaltalankių ir medetkų fitoliu

Muilai-Su-šaltalankių-ir-medetkų-fitoliu.jpg-nggid0236-ngg0dyn-300x169x100-00f0w010c010r110f110r010t010Muilas puikiai tinka kasdienei sausos, jautrios,  sudirgusios odos priežiūrai.

Medetkų aliejuje yra flavanoidų, kurie  saugo odą nuo uždegimų, nes šios vaistažolės pasižymi antiseptinėmis ir uždegimą slopinančiomis savybėmis, nepalieka jokio sudirgimo ar deginimo pojūčio ant odos.

Šaltalankių aliejuje gausu vitamino A, vitamino E, provitamino D. Jis natūralus antioksidantas. Aliejus ramina, drėkina ir maitina sudirgusią odą. Turi odą švelninančių ir minkštinančių savybių. Jau kelis tūkstančius metų ricinos aliejus garbinamas dėl savo gydomųjų savybių. Jis puikiai traukia iš odos nešvarumus, minkština ir drėkina odą, tuo pačiu suteikdamas jai švelnumo ir lygumo. 

Sudėtis: distiliuotas vanduo, nerafinuotas palmių aliejus, nerafinuotas kokosų aliejus,  nerafinuotas pirmo spaudimo alyvuogių aliejus, aliejinė medetkų ištrauka, šaltalankių aliejus, ricinos aliejus,  natrio hidroksidas , levandos , apelsinų, bergamotės,eteriniai aliejai.

Ingredients (INCI): Aqua,  Elaeis Guineensis,  Cocos Nucifera, Olea Europaea,   Ricinus Communis Seed Oil, Calendulae Tincture, Oleum Hippopheae, Sodium Hydroxide,  Essentials Oils.

Galiojimo laikas 12 mėnesių.  100g

Kontraindikacijos: individualus kai kurių aliejų ar kitų komponentų netoleravimas.

 1.90 € 

 

Muilas su dilgėlėmis ir mėtomis

Muilai-Su-dilgėlėmis-ir-mėtomis.jpg-nggid0235-ngg0dyn-300x169x100-00f0w010c010r110f110r010t010

Mėtos  atgaivina, skaistina ir tonizuoja odą.
Dilgėlės turi daug vitamino K, kuris šviesina odą, lygina ir švelnina odą. Dilgėlė plaukų priežiūrai tinkantis augalas, todėl dilgėlių muilu galima plauti galvos plaukus. Jau kelis tūkstančius metų ricinos aliejus garbinamas dėl savo gydomųjų savybių. Jis puikiai traukia iš odos nešvarumus, minkština ir drėkina odą, tuo pačiu suteikdamas jai švelnumo ir lygumo. 

Sudėtis: Distiliuotas vanduo, nerafinuotas palmių aliejus, nerafinuotas kokosų aliejus,  nerafinuotas pirmo spaudimo alyvuogių aliejus, ricinos aliejus natrio hidroksidas, trintų dilgėlių ir mėtų milteliai, mėtų, citrinos eteriniai aliejai.

Ingredients (INCI): Aqua,  Elaeis Guineensis,  Cocos Nucifera, Olea Europaea,   Ricinus Communis Seed Oil, Sodium Hydroxide,  Essentials Oils.

Galiojimo laikas 12 mėnesių.  100g

Kontraindikacijos: individualus kai kurių aliejų ar kitų komponentų netoleravimas.

 1.90 €