Kūno kremas vyrams iš beržų ir kadagių fitolio

Fitolis – tai aliejus, kuriame tam tikrą laiką buvo mirkyti (maceruoti) augalai. Fitoliai turi daugialypį fitoterapinį, aromaterapinį ir kosmetinį poveikį. Jie gali būti naudojami  kvapų terapijos ir grožio puoselėjimo tikslais.
Nuo seno žinomos valančios, atjauninančios, dezinfekuojančios beržų  ir kadagių lapų savybės. Ar tai būtų vantos naudojamos pirtyje, ar lapų arbata geriama reumato, sklerozės, bronchito profilaktikai, ar spindintys plaukai atgaivinami beržų  ar kadagių aliejumi. Šis kremas su bičių vašku ir beržų bei kadagių fitoliu drėkina, minkština, valo, jaunina ir dezinfekuoja odą. Tinka visam kūnui, pėdoms ar rankoms. Puikiai tinka ir po skutimosi bei depiliacijos. Pasitepus reikia truputį palaukti, kol kremas susigers. Nuostabų minkštumo ir švelnumo pojūtį patirsite pasitepę kremu  po pirties procedūrų. Geriau tepti ant drėgnos odos.

Sudėtis: beržų lapai ir kadagių šakelės  maceruotos alyvuogių aliejuje, avokado aliejus, bičių vaškas, eteriniai aliejai, vitaminai E, C, A.

Ingredients (INCI): Olea Europaea, Persea Gratissima oil, Cera Alba, juniperus communis oil, Betula lenta Oils, Tocopherol, Acidum  ascorbicum, Retinol.  Galiojimo laikas 6 mėnesiai.

Kontraindikacijos: individualus kai kurių aliejų ar kitų komponentų netoleravimas.

 Kremas žalios spavos.

 60 ml – 6.90 €

120 ml – 11.90 €

Leave a Comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.