Šokoladinis muilas

Muilai-Šokoladinis.jpg-nggid0237-ngg0dyn-300x169x100-00f0w010c010r110f110r010t010

Tai prabangus drėkinantis, maitinantis ir lyginantis odą muilas  kasdienei  priežiūrai.

Kakavos sviestas, yra natūralus odos minkštintojas ir drėkintojas. Odos apsaugai ir priežiūrai labiausiai tinka juodas šokoladas, kakava ir kakavinis sviestas. Atsipalaiduokite ir pasimėgaukite natūraliu muilu pasinerdami į šokolado magiją!

Alyvuogių aliejus – skystas auksas. Natūralus kokoso ir palmių aliejus turtingas vitaminų, antioksidantų mineralų. Drėkina, maitina ir lygina odą.  Kakava turtinga ląsteliena ir vitaminais, ypač foline rūgštimi (vitaminu В9). Jau kelis tūkstančius metų ricinos aliejus garbinamas dėl savo gydomųjų savybių. Jis puikiai traukia iš odos nešvarumus, minkština ir drėkina odą, tuo pačiu suteikdamas jai švelnumo ir lygumo. 

Sudėtis: Distiliuotas vanduo, nerafinuotas palmių aliejus, nerafinuotas kokosų aliejus,  nerafinuotas pirmo spaudimo alyvuogių aliejus, ricinos aliejus, natrio hidroksidas , kakavos sviestas, kakava, cinamonas, gvazdikėlių, cinamono,  bergamotės  eteriniai aliejai.

Ingredients (INCI): Aqua, Elaeis Guineensis, Cocos Nucifera, Olea Europaea, Ricinus Communis Seed Oil, Theobroma cacao, Sodium Hydroxide, cacao, сinnamonum, Essentials Oils.

Galiojimo laikas 12 mėnesių.  100g

Kontraindikacijos: individualus kai kurių aliejų ar kitų komponentų netoleravimas.

1.90 €

Leave a Comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.