Atspalvį suteikiantis aliejų mišinys su karotinu kūnui

pavyzdys1Karotino aliejus – gražaus įdegio palydovas.

Aliejus yra tinkamiausia priemonė puoselėti, lepinti ir tausoti odą. Todėl jis gali būti nepakeičiama priemonė  norint turėti „lengvą“ ir subtilų įdegį. Šis aliejus yra morkų ištrauka šalto spaudimo saulėgrąžų aliejuje praturtintas Vitaminais A, B ir F. Puikiai tinka prieš ir po saulės vonių, suteikia odai auksinį atspalvį ir skatina sveiką savaiminį įdegį.

Mišinį sudaro rinktiniai augaliniai aliejai, kurie intensyviai rūpinasi Jūsų oda. Švelniai masažuojant aliejų į odą suaktyvėja  kraujotaka ir medžiagų apykaita. Beržų lapių ir kadagių  aliejinė ištrauka pasižymi odą valančiu  poveikiu , kviečių gemalų aliejus  suteikia Jūsų odai glotnumą, simondsijų aliejus puikiai kaupia drėgmę ir išsaugo natūralų odos elastingumą. Mokslo įrodyta, kad beržo lapų aliejinė ištrauka gerina kraujotaką. Dėl šios priežasties beržų veikliųjų medžiagų koncentratas pradėtas naudoti kaip ypač veiksmingas ingredientas anticeliulitinių priemonių gamyboje.  Oda tampa lygesnė ir švelnesnė, mat beržas turi minkštinamųjų savybių. Anyžių ir greipfrutų eteriniai aliejai, kaip kosmetikos priemonė naudojami suvytusios ir riebios odos priežiūrai.

Sudėtis: Rožių vanduo, morkų fitolis, beržų lapai ir kadagių šakelės  maceruotos alyvuogių aliejuje, avokado aliejus, kviečių gemalų aliejus, jojobos aliejus, anyžių ir greipfrutų eteriniai aliejai, vitaminai E, C, A.
Ingredients ( INCI): Rosa Damascena Flower Water, Daucus Carota, Olea Europaea, Persea Gratissima oil, Triticum Vilgale,  Simmodsia chinensis oil, juniperus communis oil, Betula lenta Oils, Tocopherol,  Acidum  ascorbicum, Retinol.

Naudojimas: Nedidelį kiekį aliejaus įtrinti į kūną. Masažuoti kol aliejus susigers.

Kontraindikacijos: individualus kai kurių aliejų ar kitų komponentų netoleravimas.

Buteliukas gali būti ir su purkštuku. Parašykite prie užsakymo.

100 ml – 12.90 €

 

Leave a Comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.